Organisatie

Bestuur
Wies van de Meerakker Voorzitter
vacature Secretaris
Cathelijn Lombaers Penningmeester
Justus Koopmann Wedstrijdsecretraris
Floris van Dulken Comm. BZMT
Tijmen de Jong Comm. Extern

Bestuur 73

"Das pas hutspot!"




Oud besturen

'Aan ons kan je niet tip-in!'

Voorzitter - Shannon Loos

Secretaris - Anne Moonen

Penningmeester - Jordi van Veen

Wedstrijdsecretaris - Juriaan Vissers

Comm. BZMT - Martijn Otto

Comm. Extern - Hidde Slobbe

"Benne check systeempie!"

Voorzitter - Hugo Boer

Secretaris - Regine Wagenaar

Penningmeester - Morris Groot Beumer

Wedstrijdsecretaris - Eveline Pothoven

Comm. BZMT - Max Bottemanne

Comm. Extern - Gijs Alberts

‘Bring back da funk!’

Voorzitter - Job Bottemanne

Secretaris - Paul Theuws

Penningmeester - Jasper Scheijmans

Wedstrijdsecretaris - Foskien Bouman

Comm. BZMT - Simone Bindels

Comm. Extern - Jaap Dekens

"Dat bekt lekkerder"

Voorzitter - Hugo Knoppe

Secretaris - Maxime Botz

Penningmeester - Niels Kunst

Wedstrijdsecretaris - Maren Brenninkmeijer

Comm. BZMT - Daan van der Ven

Comm. Extern - Lisa Santen

‘Harder kun je niet gaan!’

Voorzitter - Rogier Vrooman

Secretaris - Leon Sijbers

Penningmeester - Cas de Heij

Wedstrijdsecretaris - Ellen Tolboom

Comm. BZMT - Jasper van Hijfte

Comm. Extern - Joke Blom

"We've got the magic stick"

Voorzitter - Jennifer Kreuniger

Secretaris - Ilse Caminada

Penningmeester - Tom Alsem

Wedstrijdsecretaris - Ruurd Kuiper

Comm. BZMT - Tim Wesseling

Comm. Extern - Thomas Stijntjes

"Trainen is voor mensen zonder talent"

Voorzitter - Emma van der Veen

Secretaris - Lies Benjamens

Penningmeester - Lex Veerhuis

Wedstrijdsecretaris -Kees Aalbers

Comm. BZMT - Floris van de Beek

Comm. Extern - Aimee Ferouge

"Liever hard er in, dan slap er naast"

Voorzitter - Roeland Visser

Secretaris - Tessa van der Helden

Penningmeester - Ben Arntz

Wedstrijdsecretaris - Robert de Velde Harsenhorst

Comm. BZMT - Sophie Vulink

Comm. Extern - Juleke Majoor

Voorzitter - Erik Jan Moll

Secretaris - Cathelijne van den Berg

Penningmeester - Frances Blomberg

Wedstrijdsecretaris - Eline Korthof

Comm. BZMT - Floris Vonck

Comm. Extern - Pieter Verhoeven

"It's not about the size of the boat, it's about the motion in the ocean!"

Voorzitter - Lieke Tiemersma

Secretaris - Jaap Beekers

Penningmeester - Mark Chamley

Wedstrijdsecretaris - Mark van Erk

Comm. BZMT - Niels Kooiman

Comm. Extern - Paulien Eggink

Voorzitter - Mirella Verhage

Secretaris - Jonna Bank

Penningmeester - Joren de Wit

Wedstrijdsecretaris - Emiel Trommelen

Comm. BZMT - Judith Rodenburg

Comm. Extern - Dennis van de Pol

Voorzitter - Floris van Leeuwen

Secretaris - Veerle Hisken

Penningmeester - Joost van Wiechen

Wedstrijdsecretaris - Gideon Hertzberger

Comm. BZMT - Erick Webbe

Comm. Extern - Olga Sturm

Voorzitter -Igor Jacobs

Secretaris - Nanet Rutten

Penningmeester - Fieke Offergelt

Wedstrijdsecretaris - Tijmen Smolders

Comm. BZMT - Bert-Jan Kuipers

Comm. Extern - Jochem Pieterse

58e Bestuur

Kay Croonen, Annemarie Verheyden, Claartje Hoyng, Maarten Hoogenboom, Jules Prick, Marieke Mars

57e Bestuur

Bram Herfkens, Maaike Besemer, Thijs van Mil, Michiel Smits, Pepijn Hoefnagel, Janneke Bik

56e Bestuur

Robert Smits, Imke Schepers, Anne van Loon, Maarten Krijger, Wouter Hendrikx, Jantien van de Berg

 

55e Bestuur

Joost Bus, Annemarieke Verbout, Marloes Huijsmans, Gijs Voskuyl, Lucas van de Winckel, Joost Verburg

 

54e Bestuur

Sjoerd Meijer, Nienke Groenewold, Margreet Boon, Lukas Knape, Hein Oomen, Joep Windhausen

 

53e Bestuur

Thijs Visser, Michelle van Schaik, Ingrid Weegels, Marieke Kums, Mathijs Meijs, Tim van Beek

 

52e Bestuur

Marco Louwes, Michelle van Duin, Ingrid Weegels, Colin van Wijk, Mathijs Meijs, Thijs Visser

 

51e Bestuur

Marc Winthagen, Saskia Teurlings, Joanne de Jonge, Arnaud de Vries, Pauline Schombs, Daniel Rompa

 

50e Bestuur

Paul Sturm, Els Leclercq, Pim Kerkhof, Michiel Moonen, Maurice Hildebrand, Alette Fernhout

 

49e Bestuur

Joris van Duijnhoven, Gabrielle Tuijthof, Ivo van Barneveld, Danielle Rossmeisl, Epko Kamphuis, Roelf de Bruijne

 

48e Bestuur

Ralph de Schipper, Marie-Jose Kleef, Ewout Raap, Vincent de Leeuw, Martijn Hoogenboezem, Martine Kok

 

47e Bestuur

Marleen Kriekaard, Marc ter Beek, Richard Dingemans, Bas van Os, Manon Bolsius, Didier Adriaanse

 

46e Bestuur

Tom Borgtrop, Annemarie van Nieuwstadt, Jan ten Hagen, Ralf Theyse, Marian Dirkzwager, Hugo Houben

 

45e Bestuur

Cees-Jan Groen, Roos Meddens, Kasper Ligtenberg, Suzanne Kruip, Bart van de Putte, Rik Rombouts

 

44e Bestuur

Jasper Meijer, Rosmarijn Boender, Remko van der Lugt, Maarten Herreburgh, Rene Raaymakers, Renate van Drimmelen

 

43e Bestuur

Piet Houwen, Matthijs Meyer, Martijn Miedema, Eric Borgtrop, Charlotte Schiebroek, Jaap Klein

 

42e Bestuur

Marieke van Geldermalsen, Jan Willem Bloemkolk, Vincent Swinkels, Godelieve Bun, Eric Holtrop

 

41e Bestuur

Robert Smulders, Eric Hamers, Karel Bosse, Wim Keesom de Jonge, Marga van't Erve, Richard van Geffen

 

40e Bestuur

Paul Peeters, Michiel Bosse, Lodewijk Meijlink, Yvonne Schuller

 

39e Bestuur

Frank Ooms, Axel Schulte, Arnold Knottnerus, Olga Kool, Jan Peeters

 

38e Bestuur

Eric Spliet, Jeroen Elemans, Eric Geers, Jolijn Verhagen, Emile van Heijst

 

37e Bestuur

Ron Stuurman, Evelien ter Hoeven, Hein Sikkenk, Robert Sandbergen, Stijn Meijers, Daan van Laar

 

36e Bestuur

Walter Ghijsen, Marion Meijs-Russel, Govert Griffioen, Wim Keesom, Roel Priest, Joost van de Griendt

 

35e Bestuur

Paul Kluijtmans, Jan Engels, Hugo de Haan, Max von Divivere

 

34e Bestuur

Wouter Hulsbos, Jaap Neele, Antoine van Thiel, Gerard Elich