D2 - Dames Deux

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Catootje Luijerink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D9 HDS D2-O 0:00
Ring Pass Delft D4 Groen-Geel D4 0:00
Leiden D3 Leonidas D10 0:00
Craeyenhout D3 HUDITO D4 0:00
Schiedam D3 Rijswijk D2-O 0:00
Dopie D2-O Spijkenisse D3-O 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D3 11 30 10 0 1
2 Leonidas D10 11 30 10 0 1
3 Rijswijk D2-O 11 20 6 2 3
4 Dopie D2-O 11 18 6 0 5
5 Schiedam D3 11 17 5 2 4
6 Groen-Geel D4 11 16 5 1 5
7 HUDITO D4 11 16 5 1 5
8 Craeyenhout D3 11 11 2 5 4
9 Ring Pass Delft D4 11 10 2 4 5
10 Leonidas D9 11 8 2 2 7
11 Spijkenisse D3-O 11 7 2 1 8
12 HDS D2-O 11 4 0 4 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HV Spijkenisse D3-O n.n.b thuis
19 mrt Rijswijksche Hockey Club D2-O n.n.b uit
26 mrt HC Schiedam D3 n.n.b uit
2 apr LOHC D3 n.n.b thuis
16 apr Craeyenhout D3 n.n.b uit
23 apr R.H.V. Leonidas D9 n.n.b thuis
14 mei Ring Pass Delft D4 n.n.b uit
21 mei Groen-Geel D4 n.n.b thuis
4 jun HDS D2-O n.n.b uit
11 jun D.H.C. Hudito D4 n.n.b thuis
18 jun R.H.V. Leonidas D10 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HDS D2-O Leonidas D9 (1-1)final
Leonidas D10 Leiden D3 (3-2)scheduled
Rijswijk D2-O Schiedam D3 (2-1)final
Spijkenisse D3-O Dopie D2-O (0-4)final
HUDITO D4 Craeyenhout D3 (2-1)scheduled
Groen-Geel D4 Ring Pass Delft D4 (1-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Ring Pass Delft D4 HDS D2-O (1-1)final
Dopie D2-O Rijswijk D2-O (0-1)scheduled
Schiedam D3 Groen-Geel D4 (3-0)scheduled
Craeyenhout D3 Leonidas D10 (2-7)scheduled
Leiden D3 Spijkenisse D3-O (4-0)final
Leonidas D9 HUDITO D4 (1-2)final
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D3 Spijkenisse D3-O (5-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
HUDITO D4 Ring Pass Delft D4 (2-1)final
Dopie D2-O Schiedam D3 (1-5)scheduled
HDS D2-O Groen-Geel D4 (1-3)scheduled
Leonidas D10 Leonidas D9 (5-0)final
Rijswijk D2-O Leiden D3 (1-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leonidas D9 Spijkenisse D3-O (3-0)final
Groen-Geel D4 HUDITO D4 (1-0)final
Leiden D3 Dopie D2-O (2-0)scheduled
Ring Pass Delft D4 Leonidas D10 (0-1)final
Craeyenhout D3 Rijswijk D2-O (2-2)scheduled
Schiedam D3 HDS D2-O (6-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rijswijk D2-O Leonidas D9 (4-1)scheduled
Spijkenisse D3-O Ring Pass Delft D4 (1-4)final
HUDITO D4 HDS D2-O (2-1)final
Leiden D3 Schiedam D3 (3-1)final
Dopie D2-O Craeyenhout D3 (2-3)scheduled
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
Leonidas D10 Groen-Geel D4 (4-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HDS D2-O Leonidas D10 (1-3)final
Ring Pass Delft D4 Rijswijk D2-O (1-1)scheduled
Groen-Geel D4 Spijkenisse D3-O (3-0)scheduled
Schiedam D3 HUDITO D4 (2-2)final
Craeyenhout D3 Leiden D3 (1-4)scheduled
Leonidas D9 Dopie D2-O (1-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Dopie D2-O Ring Pass Delft D4 (6-1)final
Rijswijk D2-O Groen-Geel D4 (2-0)final
Spijkenisse D3-O HDS D2-O (1-1)final
Leiden D3 Leonidas D9 (6-1)final
Craeyenhout D3 Schiedam D3 (0-0)scheduled
Leonidas D10 HUDITO D4 (1-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HDS D2-O Rijswijk D2-O (1-5)scheduled
HUDITO D4 Spijkenisse D3-O (3-0)final
Leonidas D9 Craeyenhout D3 (2-2)scheduled
Schiedam D3 Leonidas D10 (1-3)scheduled
Ring Pass Delft D4 Leiden D3 (0-1)final
Groen-Geel D4 Dopie D2-O (0-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leiden D3 Groen-Geel D4 (5-1)final
Spijkenisse D3-O Leonidas D10 (2-0)scheduled
Rijswijk D2-O HUDITO D4 (1-0)final
Leonidas D9 Schiedam D3 (2-0)scheduled
Craeyenhout D3 Ring Pass Delft D4 (2-2)scheduled
Dopie D2-O HDS D2-O (1-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leonidas D10 Rijswijk D2-O (5-4)scheduled
HDS D2-O Leiden D3 (0-6)scheduled
Spijkenisse D3-O Schiedam D3 (3-5)scheduled
Ring Pass Delft D4 Leonidas D9 (5-2)final
HUDITO D4 Dopie D2-O (1-4)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Rijswijk D2-O Spijkenisse D3-O (1-2)scheduled
Schiedam D3 Ring Pass Delft D4 (4-2)final
Leiden D3 HUDITO D4 (10-0)final
Craeyenhout D3 HDS D2-O (4-4)final
Leonidas D9 Groen-Geel D4 (2-3)final
Dopie D2-O Leonidas D10 (0-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Groen-Geel D4 Craeyenhout D3 (2-1)scheduled