H3 - Drei

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Daan van der Made

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H16 16:15
Dopie H3 Barendrecht H3 (O) 11:45
Groen-Geel H6 Zoetermeer H5 12:30
HDS H4 Leonidas H17 10:45
Pijnacker H3 DSHC H5 14:30
hdm H3 DSHC H6 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC H5 8 22 7 1 0
2 HDS H4 9 19 6 1 2
3 Leonidas H16 9 19 6 1 2
4 Zoetermeer H5 9 17 5 2 2
5 Alecto H6 9 16 5 1 3
6 Barendrecht H3 9 13 4 1 4
7 hdm H3 8 9 3 0 5
8 Groen-Geel H6 9 9 3 0 6
9 Dopie H3 9 9 3 0 6
10 Pijnacker H3 9 9 2 3 4
11 Leonidas H17 9 8 2 2 5
12 DSHC H6 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Hockeyclub Barendrecht H3 (O) 11:45 thuis
24 nov R.H.V. Leonidas H16 18:00 uit
8 mrt L.S.C. ALECTO H6 n.n.b uit
15 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5 n.n.b thuis
22 mrt hdm H3 n.n.b thuis
29 mrt HC Pijnacker H3 n.n.b uit
5 apr HDS H4 n.n.b thuis
19 apr Groen-Geel H6 n.n.b uit
10 mei R.H.V. Leonidas H17 n.n.b thuis
17 mei DSHC H5 n.n.b uit
24 mei DSHC H6 n.n.b thuis
7 jun Hockeyclub Barendrecht H3 n.n.b uit
14 jun R.H.V. Leonidas H16 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HDS H4 DSHC H6 6-0
Leonidas H17 Zoetermeer H5 3-0
Dopie H3 Alecto/Augustinus H6 2-3
Groen-Geel H6 DSHC H5 0-2
Pijnacker H3 Barendrecht H3 (O) 4-4
hdm H3 Leonidas H16 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alecto/Augustinus H6 hdm H3 5-3
DSHC H6 Groen-Geel H6 1-4
Leonidas H16 Pijnacker H3 3-2
Zoetermeer H5 Dopie H3 4-1
Barendrecht H3 (O) HDS H4 3-2
DSHC H5 Leonidas H17 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
hdm H3 Dopie H3 7-2
HDS H4 Leonidas H16 2-3
Groen-Geel H6 Barendrecht H3 (O) 2-5
DSHC H5 Zoetermeer H5 1-1
DSHC H6 Leonidas H17 2-0
Pijnacker H3 Alecto/Augustinus H6 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dopie H3 Pijnacker H3 1-2
Leonidas H16 Groen-Geel H6 3-2
Alecto/Augustinus H6 HDS H4 1-1
DSHC H6 DSHC H5 1-4
Zoetermeer H5 hdm H3 5-1
Barendrecht H3 (O) Leonidas H17 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HDS H4 Dopie H3 2-1
DSHC H5 Barendrecht H3 (O) 5-1
DSHC H6 Zoetermeer H5 0-3
Groen-Geel H6 Alecto/Augustinus H6 3-1
Pijnacker H3 hdm H3 5-1
Leonidas H17 Leonidas H16 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Barendrecht H3 (O) DSHC H6 10-0
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H17 1-0
hdm H3 HDS H4 2-6
Zoetermeer H5 Pijnacker H3 1-1
Leonidas H16 DSHC H5 1-3
Dopie H3 Groen-Geel H6 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas H17 Dopie H3 0-1
DSHC H6 Leonidas H16 3-7
Barendrecht H3 (O) Zoetermeer H5 3-4
DSHC H5 Alecto/Augustinus H6 4-1
Groen-Geel H6 hdm H3 0-2
HDS H4 Pijnacker H3 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Dopie H3 DSHC H5 0-1
Leonidas H16 Barendrecht H3 (O) 3-1
Pijnacker H3 Groen-Geel H6 2-3
hdm H3 Leonidas H17 6-2
Zoetermeer H5 HDS H4 1-2
Alecto/Augustinus H6 DSHC H6 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
DSHC H6 Dopie H3 0-3
Leonidas H17 Pijnacker H3 2-2
Leonidas H16 Zoetermeer H5 3-4
Barendrecht H3 (O) Alecto/Augustinus H6 3-0
Groen-Geel H6 HDS H4 0-3