H2 - Deux

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Justus Koopmann

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Derby H2 (O) Rotterdam H3 10:45
Groen-Geel H4 Leonidas H8
Leiden H5 Dopie H2 (O)
Rijswijk H2 (O) HDS H3
Schiedam H3 Alecto/Augustinus H4 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto H4 11 29 9 2 0
2 Schiedam H3 11 25 8 1 2
3 Leonidas H8 11 22 7 1 3
4 HDS H3 11 22 7 1 3
5 Rijswijk H2 11 20 6 2 3
6 Rotterdam H3 11 17 5 2 4
7 Derby H2 11 13 4 1 6
8 Leiden H5 11 12 3 3 5
9 Dopie H2 10 5 1 2 7
10 Alphen H2 11 4 1 1 9
11 Groen-Geel H4 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr LOHC H5 n.n.b uit
10 mei HC Alphen H2 n.n.b thuis
17 mei Rijswijksche Hockey Club H2 n.n.b uit
24 mei HC Schiedam H3 n.n.b thuis
7 jun L.S.C. ALECTO H4 n.n.b uit
14 jun HDS H3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel H4 Alecto/Augustinus H4 0-0
Alphen H2 (O) Leonidas H8 1-3
Derby H2 (O) Schiedam H3 1-1
Rotterdam H3 HDS H3 2-5
Dopie H2 (O) Victoria H5 3-2
Leiden H5 Rijswijk H2 (O) 0-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Schiedam H3 Leiden H5 4-2
Alecto/Augustinus H4 Derby H2 (O) 3-1
Rijswijk H2 (O) Alphen H2 (O) 4-1
HDS H3 Groen-Geel H4 6-1
Leonidas H8 Dopie H2 (O) 2-1
Victoria H5 Rotterdam H3 2-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Derby H2 (O) HDS H3 3-2
Groen-Geel H4 Victoria H5 1-0
Rotterdam H3 Dopie H2 (O) 1-0
Leiden H5 Alecto/Augustinus H4 1-1
Rijswijk H2 (O) Leonidas H8 4-4
Alphen H2 (O) Schiedam H3 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Victoria H5 Derby H2 (O) 4-3
Alecto/Augustinus H4 Alphen H2 (O) 4-3
Schiedam H3 Rijswijk H2 (O) 4-3
HDS H3 Leiden H5 4-2
Leonidas H8 Rotterdam H3 3-1
Dopie H2 (O) Groen-Geel H4 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Groen-Geel H4 Rotterdam H3 1-3
Rijswijk H2 (O) Alecto/Augustinus H4 2-5
Alphen H2 (O) HDS H3 1-1
Leiden H5 Victoria H5 4-3
Derby H2 (O) Dopie H2 (O) 1-0
Schiedam H3 Leonidas H8 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto/Augustinus H4 Schiedam H3 5-2
Rotterdam H3 Derby H2 (O) 6-1
HDS H3 Rijswijk H2 (O) 1-0
Dopie H2 (O) Leiden H5 2-2
Victoria H5 Alphen H2 (O) 2-8
Leonidas H8 Groen-Geel H4 9-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leiden H5 Rotterdam H3 2-2
Rijswijk H2 (O) Victoria H5 7-2
Alphen H2 (O) Dopie H2 (O) 0-1
Schiedam H3 HDS H3 2-7
Derby H2 (O) Groen-Geel H4 1-0
Alecto/Augustinus H4 Leonidas H8 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Rotterdam H3 Alphen H2 (O) 4-3
Dopie H2 (O) Rijswijk H2 (O) 0-5
Groen-Geel H4 Leiden H5 1-5
HDS H3 Alecto/Augustinus H4 1-3
Victoria H5 Schiedam H3 4-0
Leonidas H8 Derby H2 (O) 3-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Schiedam H3 Dopie H2 (O) 2-1
Leiden H5 Derby H2 (O) 2-1
HDS H3 Leonidas H8 1-0
Alphen H2 (O) Groen-Geel H4 5-1
Alecto/Augustinus H4 Victoria H5 4-3
Rijswijk H2 (O) Rotterdam H3 1-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Derby H2 (O) Alphen H2 (O) 3-2
Leiden H5 Leonidas H8 1-4
Groen-Geel H4 Rijswijk H2 (O) 3-6
Dopie H2 (O) Alecto/Augustinus H4 0-3
Rotterdam H3 Schiedam H3 2-3
Victoria H5 HDS H3 2-2
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Leonidas H8 Victoria H5 3-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Schiedam H3 Groen-Geel H4 4-0
Alphen H2 (O) Leiden H5 2-3
Alecto/Augustinus H4 Rotterdam H3 3-2
Rijswijk H2 (O) Derby H2 (O) 4-3
HDS H3 Dopie H2 (O) 1-0
ZONDAG 8 MAART 2020
Alecto/Augustinus H4 Groen-Geel H4 3-0
HDS H3 Rotterdam H3 2-3
Schiedam H3 Derby H2 (O) 2-1
Leonidas H8 Alphen H2 (O) 4-3
Rijswijk H2 (O) Leiden H5 4-3