D2 - Dames Deux

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Vera Ederveen
Aanvoerder Lucie Wyatt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Catwijck D2 (O) Westland D3 16:30
Dopie D2 (O) Ommoord D2 (O) 16:15
Groen-Geel D5 Craeyenhout D4 18:00
Leonidas D9 Zoetermeer D3 18:00
Roomburg D5 Rotterdam D4 16:15
Victoria D5 Alphen D2 (O) 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel D5 9 22 7 1 1
2 Ommoord D2 9 20 6 2 1
3 Victoria D5 8 18 5 3 0
4 Craeyenhout D4 9 17 4 5 0
5 Catwijck D2 9 14 4 2 3
6 Westland D3 9 13 4 1 4
7 Leonidas D9 8 13 4 1 3
8 Alphen D2 9 9 3 0 6
9 Dopie D2 9 9 2 3 4
10 Zoetermeer D3 9 9 2 3 4
11 Rotterdam D4 9 4 1 1 7
12 Roomburg D5 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov OMHC D2 (O) 16:15 thuis
24 nov HV Westland D3 14:30 uit
8 mrt Catwijck D2 n.n.b uit
15 mrt HC Alphen D2 n.n.b thuis
22 mrt Groen-Geel D5 n.n.b thuis
29 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D5 n.n.b uit
5 apr R.H.V. Leonidas D9 n.n.b thuis
19 apr HV Victoria D5 n.n.b uit
10 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 n.n.b thuis
17 mei Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b uit
24 mei Craeyenhout D4 n.n.b thuis
7 jun OMHC D2 n.n.b uit
14 jun HV Westland D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D3 Alphen D2 (O) 1-2
Leonidas D9 Craeyenhout D4 2-2
Roomburg D5 Ommoord D2 (O) 0-4
Groen-Geel D5 Westland D3 1-0
Dopie D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-0
Victoria D5 Rotterdam D4 4-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rotterdam D4 Zoetermeer D3 0-0
Catwijck D2 (O) Groen-Geel D5 0-1
Westland D3 Roomburg D5 7-1
Ommoord D2 (O) Leonidas D9 2-0
Craeyenhout D4 Victoria D5 2-2
Alphen D2 (O) Dopie D2 (O) 4-1
DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
Westland D3 Victoria D5 2-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 3-0
Leonidas D9 Westland D3 1-5
Rotterdam D4 Alphen D2 (O) 4-3
Victoria D5 Ommoord D2 (O) 4-1
Zoetermeer D3 Craeyenhout D4 1-2
Roomburg D5 Catwijck D2 (O) 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alphen D2 (O) Groen-Geel D5 1-3
Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 2-2
Craeyenhout D4 Rotterdam D4 1-0
Dopie D2 (O) Roomburg D5 8-0
Catwijck D2 (O) Leonidas D9 6-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D9 Dopie D2 (O) 3-2
Victoria D5 Catwijck D2 (O) 6-2
Craeyenhout D4 Alphen D2 (O) 3-1
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Zoetermeer D3 Westland D3 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Westland D3 Rotterdam D4 4-3
Alphen D2 (O) Roomburg D5 2-1
Catwijck D2 (O) Zoetermeer D3 3-0
Dopie D2 (O) Victoria D5 2-2
Groen-Geel D5 Leonidas D9 0-2
Ommoord D2 (O) Craeyenhout D4 2-2
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Rotterdam D4 Ommoord D2 (O) 0-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Roomburg D5 Groen-Geel D5 0-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rotterdam D4 Catwijck D2 (O) 2-4
Zoetermeer D3 Dopie D2 (O) 4-1
Craeyenhout D4 Westland D3 8-1
Victoria D5 Groen-Geel D5 2-2
Leonidas D9 Roomburg D5 3-0
Ommoord D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Westland D3 Ommoord D2 (O) 2-4
Catwijck D2 (O) Craeyenhout D4 1-1
Groen-Geel D5 Zoetermeer D3 1-0
Roomburg D5 Victoria D5 0-3
Alphen D2 (O) Leonidas D9 0-1
Dopie D2 (O) Rotterdam D4 4-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Ommoord D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1
Rotterdam D4 Groen-Geel D5 1-2
Zoetermeer D3 Roomburg D5 3-2
Craeyenhout D4 Dopie D2 (O) 2-2
Westland D3 Alphen D2 (O) 4-0